Wzmacniacz rozdzielacz antenowy AWS-143SE

AWS-143SE

Nowy produkt

AWS-143SE przeznaczony jest do wzmocnienia, rozdzielenia na 3 i rozprowadzania sygnałów TV w domowych instalacjach antenowych zbudowanych z zastosowaniem anten pasmowych połączonych zwrotnicą lub anteny szerokopasmowej.

Więcej szczegółów

98 Przedmioty

84,20 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent AMS
Produkt Polski
Zastosowanie W instalacjiach antenowych RTV naziemnej
Gwarancja 24m

Więcej informacji

Zastosowanie urządzenia
Wzmacniacz rozdzielacz AWS-143SE przeznaczony jest do wzmacniania i rozdzielania sygnału TV analogowego, cyfrowego DVB-T oraz FM na trzy odbiorniki, w domowych instalacjach antenowych zbudowanych z zastosowaniem anten pasmowych połączonych zwrotnicą oraz pojedyńczych anten TV. Wzmacniacz zasilany jest dołączonym do kompletu zasilaczem sieciowym stabilizowanym 12V/100mA z wtykiem Jack 3,5. Niewątpliwą zaletą wzmacniacza jest płynna regulacja wzmocnienia za pomocą potencjometra znajdującego się na obudowie co daje możliwość dopasowania wzmocnienia według własych potrzeb. Wzmacniacz AWS-143SE posiada wbudowany automatyczny układ pozwalający na zasilanie dodatkowych wzmacniaczy przez wejście. Maksymalny prąd jaki może być pobierany przez dodatkowy wzmacniacz wynosi 35mA. Zwarcie w instalacji lub przekroczenie zadanego prądu spowoduje wyłączenie zasilania, dioda LED w polu AUTOMATIK zgaśnie, nie ma to wpływu na pracę wzmacniacza. Za pomocą regulacji wzmacniania możliwe jest ustawienie optymalne poziomu sygnału w instalacji antenowej. Regulacja działa z zachowaniem nachylenia charakterystyki wzmacniacza (kompensuje tłumienie kabla). Poziom wyjść wzmacniacza w zależności od ilości kanałów nie powinien przekroczyć wartości podanych tabeli (redukcja poziomu wyjściowego). Wzmacniacz oraz zasilacz przystosowany jest do pracy ciągłej . Zasilanie należy podłączyć dopiero po podłączenie całej instalacji antenowej oraz sprawdzeniu poprawnego zamontowania całej instalacji antenowej.
Parametry techniczne urządzenia
Producent AMS
Model AWS-143
Częstotliwość pracy 1 x FM (87-110MHz) 1 x BIII (174-230 MHz) 2 x UHF (471-790MHz)
Impedancja wyjściowa / wyjściowa 75 Ohm
Ilość wejść 1
Ilość wyjść 3
Wzmocnienie 17/20 dB
Max. poziom wyjściowy dla dwóch kanałów TV 100dB
IMA3 97dBuV
IMA2 103dBuV
Szumy własne <=4dB
Tłumienie niedopasowania => 10dB
Zakres reg.wzm. (środek pasma) 0....15 dB +/-2
Zasilanie DC 12V
Pobór prądu 65mA
Złącza typu F
Temperatura pracy -25.....+55°C
Gwarancja 24m
Cechy wzmacniacza
- Wzmacniacz umożliwia zasilanie dodatkowych wzmacniaczy przez WEJŚCIE, zasilanie podawane jest automatycznie.
- Wzmacniacz posiada filtry ograniczające pasmo poniżej 87MHz oraz powyżej 790MHz.
- Wzmacniacz może być zasilany także przez wyjście oznaczone symbolem DC napięciem podawanym kablem antenowym z zasilacza z separatorem.
- wzmacniacz posiada zaciski typu F
Zestaw zawiera...
- AWS-143SE
- zasilacz 12V 100mA
Przykład zastosowania...
schemat1.jpg
Przykład zastosowania wzmacniacza z zespołem anten połączonych zwrotnicą.
schemat3.jpg
Przykład zastosowania wzmacniacza z anteną szerokopasmową i podział sygnału na cztery gniazda abonenckie.
schemat3.jpg
Przykład zastosowania wzmacniacza i zasilenie go przez wejście z zastosowaniem separatora antenowego z anteną szerokopasmową i podział sygnału na cztery gniazda abonenckie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wzmacniacz rozdzielacz antenowy AWS-143SE

Wzmacniacz rozdzielacz antenowy AWS-143SE

AWS-143SE przeznaczony jest do wzmocnienia, rozdzielenia na 3 i rozprowadzania sygnałów TV w domowych instalacjach antenowych zbudowanych z zastosowaniem anten pasmowych połączonych zwrotnicą lub anteny szerokopasmowej.